КАЗАХСКИЙ НАЦИОНАЛЬНЫЙ УНИВЕРСИТЕТ ИСКУССТВ
RU EN KK

Қазақ ұлттық өнер университетінің магистратура мен докторантураға қабылданғандар тізімі

2019 жылгы 23 тамыздағы № 143 - Ө

«Қазақ ұлттық өнер университетінің

магистратураға қабылдау туралы» бұйрығына  1 қосымша

 

М006 Музыкалық білім

  1. Атнюхина Анастасия Игоревна
  2. Рахымжанова Махаббат Рахымжанқызы

 

М023Музыкатану

  1. Ыбрай Балжан Бақытжанқызы
  2. Ақжолова Ақерке Ғалымжанқызы
  3. Байханова Самал Даировна
  4. Туктасинова Айнур Амангельдыкызы

 

М024 Аспаптық орындаушылық

  1. Орынбасар Меруерт Қайратқызы
  2. Мухамедова Дина Ходжамуратовна
  3. Кенесбаев Мейржан Ауезханұлы
  4. Абдрахманова Лилия Каматовна
  5. Мамырханов Дастан Шакерханұлы
  6. Абдрахманова Динара Амангельдыевна
  7. Мамметкалыева Мадина Куанышовна
  8. Щербакова Сабина Сергеевна

 

М025 Вокалдық өнер

  1. Абдикаримова Улпан Мейрамбековна
  2. Мейірбек Балнұр Қалдыбекқызы

 

М026 Дәстүрлі музыка өнері

  1. Наурыз Ернат Нұрбергенұлы
  2. Оңайбайұлы Алпысбек
  3. Тобжанов Адилжан Жумадилдаевич
  4. Мадыкаримов Мақсат Мұратұлы

 

М027 Композиция

  1. Жайым Арман Айтқалиұлы
  2. Джамбаев Азимбек Калдибекович

 

М028 Дирижерлеу

  1. Рашит Жанат Абайұлы
  2. Хожанбекұлы Қазыбек

 

М029 Режиссура

  1. Бекмаганбетова Маржан Муратқызы
  2. Максумова Саида Саидрасуловна

 

М034 Актерлік өнер

  1. Құспан Тоғжан Нұржанқызы

 

М035 Эстрада өнері

  1. Жугунусов Рустем Ербулатулы

 

М037 Сценография

  1. Ли Мирослава Леонтьевна
  2. Ермаганбетова Замира Кайратовна

 

М038 Операторлық өнер

  1. Сүлеймен Айдос Темірғалиұлы

 

М040 Кескіндеме

  1. Асқар Нурболат Талғатұлы
  2. Тұрбай Мұратбек Оралбекұлы

 

М046 Өнертану

  1. Алпысбаева Ләззат Қайратқызы
  2. Мадиярова Макпал Бакытбековна

 

М050 Арт-менджмент

  1. Тажибаев Ерсин Ботабаевич

 

М062 Мәдениеттану

  1. Сабет Жансұлтан Мүслімұлы
  2. Есполова Айжан Қоңыржанқызы

 

2019 жылгы 23 тамыздағы № 143- Ө

«Қазақ ұлттық өнер университетінің

Докторантураға қабылдау туралы» бұйрығына  2 қосымша

 

 

D022 Музыковедение

  1. Дуиесинова Диля Суиенгалеевна
  2. Қазкен Ботагоз Муратовна

 

D023 Инструментальное исполнительство

  1. Дүйсенбаева Дана Галимовна
  2. Кульмаметова Ажар Равильевна
Пятница, 23 августа 2019 Written by

Қазақ ұлттық өнер университетінің колледжіне қабылданған студенттер

Мамандығы: 0108000 Музыкалық білім

Мамандандыру: 010801 3 Музыкалық білім

  1.                  Рымбай Шыңболат Саятұлы
  2.                  Ниязова Камила Жайыковна
  3.                  Бижанова Ұлмекен Амирбекқызы

 

Мамандығы: 0402000 – «Дизайн»

Мамандандыру: 040201 3 Дизайн

  1.                  Сарыбек Монданах Рауанқызы

 

Мамандығы: 0404000 – Аспапта орындаушылық

Мамандандыру:  0404010 3 Фортепиано

  1.                  Шынболат Аяжан Тасболатқызы
  2.                  Аубакирова Дилара Каламбайқызы
  3.                  Жакпарова Алия Сапаровна
  4.                  Ахметбекова Карина Сафаргалиевна
  5.                  Ахмет Қасиет Қайратқызы
  6.                  Жолбарыс Ардақ Темірханқызы

 

Мамандандыру:  040402 3 Үрлемелі және соқпалы аспаптар

  1.                  Сайгафарова Ясмин Руслановна
  2.                  Ауталипов Дарын Талғатұлы
  3.                  Бакищева Адель Аблегазиевна
  4.                  Сарсенбекова Сабина Санаққызы
  5.                  Абдрахманова Амина Данияровна
  6.                  Ляшок Дарина Анатольевна
  7.                  Борамбаева Амина Нурланқызы
  8.                  Курмангали Тілек Даулетханулы
  9.                  Кошкинбаева Гулзат Ербулановна
  10.             Қантай Санжар Айдарұлы

 

Мамандандыру:  040402 3Ішекті аспаптар

  1.                  Маженова Дана Жанатовна
  2.                  Далишев Далер Сейфулович
  3.                  Мусаева Мариям Мамлюкқызы
  4.                  Бекболат Медина Медеуқызы
  5.                  Әкімбек Мариям Абайқызы
  6.                  Тоқтарбай Алмат Нұрбапаұлы
  7.                  Бегимбекова Аружан Асетқызы
  8.                  Сүндетқали Байдәулет Дәуренұлы
  9.                  Демеуова Зере Садвакасовна
  10.             Наурызханұлы Шыңғыс
  11.             Мухатова Назира Бекниязқызы
  12.             Тутаев Владислав Сергеевич
  13.             Қайрбек Жанель Русланқызы

 

Мамандандыру: 040403  3  Халық аспаптары (домбыра)

  1.                  Көшербай Нұрдәулет Жасұланұлы
  2.                  Жеткерген Темірхан Мархабатұлы
  3.                  Ашимов Асанали Алиханұлы
  4.                  Шанияр Адилхан Жалғасбекұлы
  5.                  Тапалов Нұрболат Нурбекович
  6.                  Орынбасар Диас Сандыбайұлы
  7.                  Бекпаулы Алишер Рашидұлы

 

Мамандандыру: 040403  3  Халық аспаптары (баян, гитара)

  1.                  Халиков Илья Андреевич
  2.                  Галян Дарья Антоновна
  3.                  Шаймерденов Ильяс Ануарбекович
  4.                  Крутевич Тимур Валерьевич

 

Мамандандыру: 040403  3  Халық аспаптары (қобыз, шертер)

  1.                  Естайқызы Жания
  2.                  Нұрлан Айғаным Маратқызы
  3.                  Кәрім Балауса Серікқызы
  4.                  Саяева Лалахан Жанибеккызы
  5.                  Көдебай Дина Абайқызы

 

Мамандандыру: 040403  3 Эстрадалық музыкалық аспаптар

  1.                  Григорьев Никита Игоревич
  2.                  Битигов Жани Муратович
  3.                  Тажибаев Диас Асетович
  4.                  Құнанбай Абулхаир Серікұлы
  5.                  Избасаров Шынғыс Маратұлы

 

Мамандығы:  0405000 – Хорды дирижирлеу

Мамандандыру:  Хор  дирижирі

  1.                  Ильчубаева Томирис Руслановна  
  2.                  Калдыбеков Диас Ерболұлы
  3.                  Таласбаева Фариза Нурлановна    
  4.                  Садырхан Мөлдір Абдилгазықызы
  5.                  Кадеров Диас Исатаевич

 

Мамандығы: 0406000 Музыка теориясы

Мамандандыру:  040601 3 БММ мұғалімі

  1.                  Калимова Элинна Куаншпаевна
  2.                  Ғалымқызы Нұрханым
  3.                  Рахимбекова Нурай Нурлановна
  4.                  Ерліс Дария Нұрайқызы

Мамандығы: 0407000- Ән айту

Мамандандыру:  Академиялық ән салу

  1.                  Куптлеу Али Габитулы
  2.                  Табиғат Жансая
  3.                  Ялынская Рената Даниловна
  4.                  Искаков Болатбек Маратулы
  5.                  Ешимова Джамиля Асхатовна

 

Мамандандыру: 040703 3 Эстрадалық  ән салу әртісі

  1.                  Кенесов Алпамыс Серікбайұлы
  2.                  Амангелдиев Асылан Асхатұлы
  3.                  Сағынғалиева Аружан Қайратқызы
  4.                  Абдрахман Мадина Бахытқызы
  5.                  Кобжасарова Ақерке Қанатқызы
  6.                  Турецкая Александра Николаевна
  7.                  Омарғазыев Надир Айбекұлы
  8.                  Бажирова Дана Толыбаевна

 

Мамандандыру: 040702 3  Дәстүрлі ән

  1.                      Естайұлы Абдуррахман
  2.                      Аблай Заңғар Бахытұлы
  3.                      Байзаков Максат Ертаевич
  4.                      Арыстан Мағжан Сүйеубекұлы
  5.                      Оспанова Карина Русланқызы
  6.                      Батырбеков Ақтілек Нұрғалиұлы

 

Мамандығы: 0409000 – Актерлік өнер                                                                                                                                                                                  Мамандандыру: 040901 3 Драма театр әртісі

  1.                  Далабай Жанарыс Мұратұлы
  2.                  Қылышбай Альфия Сағитқызы
  3.                  Шәкір Әбілмансұр Сымбатұлы
  4.                  Әлібек Исламбек Тұрарбекұлы
  5.                  Эльбрус Ерсұлтан Эльбрусұлы
  6.                  Ештаева Арайлым Арманқызы
  7.                  Жугунусов Мұхаммедәли Ерболатұлы
  8.                  Ерғали Айбар
  9.                  Әлиакбар Нұржан Бағдатұлы

 

Мамандығы:  0411000  – Театрлы сәндік өнері

Мамандандыру: 041105 3 Театрлы сәндік өнері  (ТДИ)

  1.                 Байдабекова Нүрила Серғазықызы
  2.                 Аскерова Гульнур Нурболатовна

 

Мамандығы: 0412000 – Кескіндеме, мүсін және графика

Мамандандыру:  041202 3 Мүсін

  1.                  Жапархан Мұхамедәли Адильханұлы

 

Мамандандыру: Кескіндеме

  1.                  Карип Ақерке Зиятқызы
  2.                  Даутова Асем Арманқызы
  3.                  Авсагитова Амина Сагандыковна
  4.                  Рамазан Айдана Ержанқызы
  5.                  Маркин Владислав Владимирович
  6.                  Маратова Айдана Маратқызы
  7.                  Есхожина Алуа Рашидқызы
  8.                  Кенжегалиев Аманбек Мейрамбайұлы

 

Мамандандыру: Графика

  1.                  Тастанбек Артық Берікұлы

 

Мамандығы:  0413000   – «Сәндік – қолданбалы өнер»

Мамандандыру: 041105 3 «Көркем тоқыма»

  1.                  Нуркенова Толкын Сырымовна
  2.                  Раушанбек Шұғыла Нүрәділқызы

 

Понедельник, 19 августа 2019 Written by

Қазақ ұлттық өнер университетінің бакалавриатына қабылданған студенттер

Мамандық: В 006 «Музыкалық білім»

  1.      Тлеуберген Аида Тлеубергенқызы
  2.      Малгаждарова Айым Талғатқызы  
  3.      Ибрагимов Расул Рустамович  
  4.      Козбакова Айдана Айдыновна

5. Кантаева Ажаргуль Муратовна

6. Ыдырыс Толғанай Шоханқызы

                                                                               

Мамандық:  B021 –Орындаушылық өнер

Мамандандыру: «Академиялық ән салу»

  1.      Нигметова Сания Аргыновна
  2.      Абди Мирас Кайратулы
  3.      Тапиев Нұрқанат  Әліпұлы
  4.      Абілхайырова Нұржайнар Жансейітқызы
  5.      Садыгулова Сара Талгатбековна
  6.      Мустафина Газиза Жәнібекқызы
  7.      Конаева Алина Сериковна
  8.      Жақсылық  Мирас Аманғалиұлы
  9.      Абдыашимұлы Айбек
  10.                        Казбеков Алижан  Нурланович
  11.                        Әліш Бибарыс Сәукенұлы
  12.                        Манатбеков Асыр Аязбекович
  13.                        Умаров Темур Каримжанович
  14.                        Нұрғазынов Ілияс Рустемұлы
  15.                        Биғабыл Ұлжан

 

Мамандығы: B022 – Эстрада өнері

Мамандандыру: Эстрада артисі

  1.   Әбдухалық Дидар Әділұлы
  2.   Жамбылбек Қымбат Бақытжанқызы
  3.   Қалмұрза Балауса Нұрланқызы
  4.   Исина Анель Ергалиевна
  5.   Тәңірберген Мөлдір Саматқызы
  6.   Кайралапова Лаура Маратовна
  7.   Залесский Михаил Михайлович
  8.   Нургалиев Арнур Еслямбекович
  9.   Сабырова Лаура  Толеужанкызы
  10.   Жугунусов Мирас Ерболатұлы
  11.   Төлебекова Мөлдір Ерғалиқызы
  12.   Мағзом Риза Мағзомқызы
  13.   Кенесбек Ботакөз Мұхтарқызы

 

Мамандандыру: Эстрада оркестрінің артисі

1.Ниязқұлов Байғали Жаңатайұлы

2. Толқынбек Бекарыс Болатбекұлы

  1. Жаңылов Азамат Серікқазыұлы

 

Мамандандыру: Эстрада композиторы, әрлендіруші

  1.        Акатаев Ардақ

 

Мамандық: В 023 «Аспапта орындаушылық»

Мамандандыру: «Үрмелі және соқпалы аспаптар»

  1. Бектенов Али Талгатович  

2. Белая Инабат Геннадьевна  

3. Акошева Хамида Бейбитовна

4. Алпысбай Айғаным Мәдениетқызы

5. Абдиева Милена Еркебаевна

6. Тастамбек Марьям Ержанқызы 

7. Күнабіл Наргиза  

8. Аскарова Диана Аянкызы

9. Хахлова Ксения Владимировна 

10. Уәкіл Жігер Еділұлы

11. Дүйсембаев Қанат Арманұлы

12. Нуртазина Аружан Кайратовна

  1. Советбеков Ақжан Аянұлы

14. Порошина Нина Андреевна

15. Іргебай Ақылжан Мұратбекұлы

16. Мырза Шыңғысхан Сарсенбиұлы

17. Тургунов Фарход Бахбергенуғли

18. Тұяқбай Дамир Мақсатұлы

19. Захарчук Евгений Вадимович

20. Жәдігерұлы Алпамыс

21. Сарбасов Арман Мұратұлы

22. Базенова Гауһар Ериковна

23. ЕргалиевЕсжан Ержанович

24. Нарматова Феруза Акимжанқызы

  1. Рахымжан Меліс Амангелдіұлы

26. Ережепбаев Данияр Сарқытқалиұлы

 

Мамандандыру: «Ішекті аспаптар»

1. Әби Мирас Асқарұлы

2. Бакай Дина Садыққызы

3. Умирбекова Гаухар Касымсеитовна

4. Тусенова Батес Тулегеновна

5. Досыбаева Диана Бақытжанқызы

6. Қалыбаев Абзал Асылбекұлы

7. Мусургалиева Жибек Канатовна

8. Исабекова Сания Сейльбековна

9. Совет Әнел Кадирханқызы

10. Садыкова Венера Дюсунгазиевана

11. Кұрманбай Әнел Шерубайқызы

12. Мұсаева Аружан Нұрланқызы

13. Темирбаева Айша Канатовна

14. Мұрат Рақымжан Сабырханұлы

15. Сейтбек Маржан Даулетбекқызы

  1. Кибасова Жайнагүл Омарбеккызы

17. Талапқанұлы Ақнар

18. Қайырберген Әлібек Ербұлатұлы

19. Шекербеков Аян Асанбекұлы

20. Сейдахметов Жайык Серикович

21. Шахметова Ақжан Тимурқызы

22. Карбаева Айдана Асхатовна

        

Мамандандыру: «Фортепиано»

  1.        Батырова Айгерім Жамбылқызы
  2.        Раева Жанель Асхатовна
  3.        Акаева Зарина Талгаткызы
  4.        Усенова Динара Еркиновна
  5.        Бектлеуова Лаура Асқарқызы
  6.        Расылхан Алуа Еділханқызы
  7.        Молдабекова Жулдыз Ризабековна
  8.        Темірбекұлы Ерқанат

        

Мамандық: В024 Музыкатану және Өнертану

Мамандандыру: «Музыкатану»

1. Искакова Алуа Адильжановна

2. Спан Әсел Мәдиқызы

3. Сәдуақасова Іңкәр Алтынбайқызы

4. Успанова Умутжан Сериккызы

 

Мамандандыру: «Кинотану»

1. Темирхан Дария Куатовна

2. Нагиметова Аружан Жанболатовна

3. Абдыкаменов Ернар Ерланұлы

4. Мадиярұлы Дияр

 

Мамандандыру: «Кинотеледраматургия»

1. Семейханова Айша Тынышбековна

2. Ермаханова Ақбота Бақытжанқызы

3. Ақылбек Інжу

 

Мамандандыру: «Өнертану»

1. Сексембаева Динара Амирхановна

2. Шынарбек Назерке Мейірқызы

3. Таскынбаева Жанеля Бейбитовна

 

Мамандандыру: «Музей ісі және ескерткіштерді қорғау»

1. Шотыбай Аружан Қуандыққызы

2. Камунов Сержан Русланович

 

Мамандандыру: «Театртану»

  1.        Жетешова Айдана Айдынғалиқызы  
  2.        Толқынбекқызы Бахжанар
  3.        Хайрбег Айгерим
  4.        Уздембаева Перизат

 

Мамандық: B025– Дәстүрлі музыка өнері

Мамандандыру: «Домбыра»

1. Төлембай Есімхан Нұрболұлы

2. Шәріп Мағжан Ержігітұлы

3. Кенжешев Кеменгер Салимжанович

4. Ахметова Аида Түктібайқызы

5. Курметбекулы Бауржан

6. Майлыбай Қайсар Базарбайұлы

7. Жарқынбек Ұлданай Аманқызы

8. Жанбыршиева Рысты Қайырбекқызы

9. Айтмағанбетов Мейрам Нұрланұлы

10. Изтелеуов Арынгазы  Аханович

11. Сәдуов Аманкелді Төлеуханұлы

12. Ханафин Дамир Марленович

13. Даниярова Айдана Даниярқызы

14. Даулетова Ақтілек Сайлаубекқызы

15.Саркенов Султан Жанатович

16. Манапов Нұрлыбек Манапұлы

17. Айтенов Алмас Куанышевич

18. Абиллаева Қаламқас Жұмабайқызы

 

Мамандандыру: «Прима қобыз»

1. Дуйсенбекова Венера Тимурқызы

2. Әбжапбар Айнұр Жеңісбайқызы

3. Абенова Аида Максатовна

4. Атошева Гүлім Қазиханқызы

5. Серикбаева Айсулу Рахимгалиевна

6. Хабибуллина Дана Нұрболатқызы

7.Хабиболлаева Айзада Фархаджанқызы

  1. Сүгірбай Мерейім Романқызы

9. Картбаева Актоты Аскаровна

 

Мамандандыру: «Қыл қобыз»

  1.        Нұрлан Әлемгүл Сәбетқызы
  2.        Жолдибекова Айзере Тауировна
  3.        Адил Наурызбек Жалгасбекулы
  4.        Мұхтархан Нұртілеу Даулетұлы

 

Мамандандыру: Қазақ халық аспаптары (шертер)

  1.   Өмірзақ Байболсын Өмірзақұлы

Мамандандыру: Қазақ халық аспаптары (бас домбра)

  1.     Қазбеков Қуанышбай Бақытұлы 
  2.     Оспанов Саян Жумажанович

 

Мамандандыру: Орыс халық аспаптары (Баян)

  1.   Балписов Куаныш Бахытьярович
  2.   Шевчук Анэль Андреевна
  3.   Ермағамбет Ерболат Ғалымжанұлы
  4.   Әбдіқадыр Аружан Наматуллақызы

 

Мамандандыру: Дәстүрлі ән

  1.   Жұмаш Жансая Бауыржанқызы
  2.   Қаратаева Алмагүл Мерекеқызы
  3.   Марксов Бауржан Қабденұлы
  4.   Болан Жауһар
  5.   Ақанова Ақбота Жанатқызы
  6.   Смайл Мөлдір Хуандахқызы
  7.   Қауланбекұлы Нұрдәулет
  8.   Жұбанова Баян Елеубайқызы  
  9.   Райханова Мадина  Амреқызы
  10.   Сайлау Ахансері Өмірсерікұлы

   

Мамандандыру: Айтыс ақыны

  1.   Еркінбек Ғалым
  2.   Муханов Жаңажол Теңгеұлы
  3.   Суемов Алшын Қанбергенұлы
  4.   Ибраев Ердаулет Кайратугли

   

Мамандандыру: Дәстүрлі жыр

  1.   Ідірісова Ақмарал Ғаниқызы
  2.   Хуанган Айгерім Булганбайқызы

        

Мамандық: B026 – Дирижерлеу және композиция

Мамандандыру:  «Хорды дирижирлеу»

1. Жақсылықова Аяулым Еркінқызы 

2. Джапаркулова Ясмин Маратқызы

3. Қалимұсаев Ғасыржан Амангелдіұлы 

  1. Аубакирова Кадэлли Нурлановна

5. Тусупбаева Диана Бекболатовна

6. Көпжасар Бақдаулет Берікұлы

  1. Естаев Еламан Жанмұхамедұлы

8.Ысқақова  Айжан  Хамитқызы

9. Абдугалимова Айнур Бейсенбаевна

10. Мадет Бакжол

11. Қалдашова  Арайлым  Аманқызы

12. Шаяхметов Ерасыл Ерланұлы                                                        

 

Мамандандыру: «Академиялық  композиция»

  1.   Жұманова Елжана Қалқақызы
  2.   Абраев Руслан Амангельдыевич

 

Мамандығы: B027 – Театр өнері

Мамандандыру: Драма театр әртісі

  1.   Прекеш Дарын Әділханұлы
  2.   Нуриманов Ерсайын Олжабаевич
  3.   Бекбосынова Сая Серікқызы
  4.   Жандосұлы Дарын
  5.   Балмаш Ернұр Ахметұлы
  6.   Маусымбек Мақпал
  7.   Асылбек Нұртілек
  8.   Рамазан Ерназар Рамазанұлы
  9.   Айтпаева Айғаным Еркенқызы
  10.   Каленова Аружан Руслановна
  11.   Мақсотов Серік Дәрібайұлы
  12.   Кенжегозина Жансая Канатовна

 

Мамандандыру: Музыкалық театр әртісі

  1.    Бакарамов Жанболат Ерғалиұлы
  2.    Исмаилқызы  Гаухар
  3.    Тулемисова Зарина Ергеновна
  4.    Абаева Жаннұр Абайқызы
  5.    Тұрсын Толғанай Асқарқызы
  6.    Туғанбаев Шыңғыс Ерболұлы
  7.    Саматов Қанат Маратұлы
  8.    Айтенов Дәулет Беққожаұлы
  9.    Мамыр Жансая Жумабекқызы
  10.   Махсұт Назым
  11.   Ерубай Аруна Құрбанқызы
  12.   Калел Нұркен Дулатұлы

 

Мамандандыру: Қуыршақ  театр әртісі

  1.        Балтабаев Әрсен Ардакұлы
  2.        Сабит Акжол
  3.        Габдылгазизова Наргиз Эрикқызы
  4.        Хасихан Ақерке
  5.        Сүйімбай Елдар Бауыржанұлы
  6.        Шәріп Диас Құтбайұлы
  7.        Волотбекұлы Актілек
  8.        Әзімқызы Айгерім
  9.        Аманжол Хуан
  10.   Дамыу Ақерке

 

Мамандық:  В029 – Аудиовизуалды құрылғылар және медиа өндіріс

Мамандандыру: «Анимациялық кино режиссурасы»

  1.        Имантаев Аятулла Максатұлы
  2.        Тургунбаева Эльвира Алдановна
  3.        Смаилова Эльмира Айдарқызы
  4.        Хамзина Ева Толегеновна

 

Мамандандыру: «Музыкалық  дыбыс режиссурасы»

  1.        Кылышбеков Радамес Амангельдинович
  2.        Нурмаганбетова Хадиша Алматқызы

3. Токаев Ерсултан Тлебалдыевич

 

Мамандандыру: «Кино және ТД дыбыс режиссурасы»

1. Цвет Александр Васильевич

2. Күндәулет Күнзат

 

Мамандандыру: «Деректі фильм режиссурасы»

  1.        Иманмадирова Лаура Асығатқызы
  2.        Абраимова Дильназ Сайлаукызы
  3.      Абенов Арсен Айбарович
  4.      Саинов Бийбарыс Ертаргынович 

 

Мамандандыру: «Драма театрының режиссеры»

  1. Өмірәлі Ақеділ
  2. Аманжолов Әділет Аманжолұлы

3. Жақсылық Аружан Оңгарқызы

4. Дихан Бибіажар Ерболқызы

5. Тарасова Светлана Леонидовна

 

Мамандандыру: «Кино және ТД режиссуры продюсерлігі»

  1.   Амангельдиева Жулдызай Мухтарқызы
  2.   Мәуіз Бейсенкүл Ардақбайқызы
  3.   Турбатова Аят Саламатовна
  4.   Олжабаева Даяна Аманкелдиевна
  5.   Иманкалова Алтынай

 

Мамандыру: «Кино және ТД суретшісі»

  1.   Жукен Нурасыл
  2.   Сәбит Әлішер Сәбитұлы

 

Мамандандыру: «Көркем фильм режиссура»

  1.   Аманбаев Алишер Бугыбаевич
  2.   Дүйсебек Бекарыс Оразғалиұлы
  3.   Булатов Алибек Ерланович
  4.   Сәрсенбаева Әнел Қанатқызы
  5.   Жараспай Шынгысхан Алкенулы
  6.   Аманжолова Асылжан Аллабергенқызы
  7.   Кәрімова Арай Ғалымқызы

 

Мамандандыру: «Қуыршақ театры режиссура»

  1.   Амирбек Ұлағат Кадырбекұлы
  2.   Кунекбаев Әлмұқамбет Берікұлы
  3.   Жуматаева Айжан Азаматовна

 

Мамандандыру: «Операторлық өнер»

  1.   Аппазов Адил Нурланулы
  2.   Қалидин Ернұр Ермұратұлы
  3.   Альденов Адиль Азаматович
  4.   Рахметов Тамерлан Арланович
  5.   Искаков Батырхан Ерболович

 

Мамандандыру: «ТД  режиссурасы»

  1.   Волошина Ксения Олеговна
  2.   Танашқызы Гульби
  3.   Ашимова Ардак Аскаровна
  4.   Мурзина Виолетта Витальевна

 

Мамандығы: В030 Бейнелеу өнері

Мамандандыру:  Киім дизайні

  1.   Алипбаева Айнұр Тұрарқызы
  2.   Серғали Ақжан Серғалиқызы
  3.   Ермекова Аружан Ержановна
  4.   Қайдаров Дастан Адылғазыұлы
  5.   Жусупова Анеля Рауфовна
  6.   Турсун Маржан Мұхитқызы
  7.   Баймуратова Динара Мухитқызы
  8.   Сыдыкова Дания Жангельдиновна
  9.   Ильясова Тоғжан Рашидқызы

 

Мамандандыру:  Театр, кино және ТД костюм сценографиясы

1. Әжібекова Жанерке Ермекқызы

2. Темиртасов Арман Сагидуллаевич

3. Айтжанова Алтынай Бахытжанқызы

4. Ниғомет Елара Азаматқызы

 

Мамандандыру:  Театр сәндік өнері

  1.   Серікбаева Аружан Сайлаубайқызы
  2.   Аспандиярова Айжарқын Аспандиярқызы

 

Мамандандыру:  «Жарық техникасы»

  1. Қатес Бекзат Джамбулұлы

 

Мамандандыру:  Станокті кескіндеме

  1.   Аргимбаева Салтанат Бактыбековна
  2.   Жүкеш Жасар
  3.   Мареева Елена Сергеевна
  4.   Князева Регина Игоревна
  5.   Сеитсагда Назым Нұрболқызы

6.Тлекенов Алмаз Амангельдиевич

 

Мамандандыру:  Монументалды кескіндеме

  1.   Бахтиярова Рабига Жарылгаповна 
  2.   Смагулова Жанель Амангельдиевна
  3.   Жуматаева Аяжан Бейсеновна

 

Мамандандыру:  Рестоврация

  1.   Козейкина Александра Александровна
  2.   Кәркен Гүлжан Бауыржанқызы

 

Мамандандыру:  Мүсін

  1.   Орынбеков Бекзат Дәуренбекұлы
  2.   Бакытнур Акжан

 

Мамандығы: В031 Сән, интерьер дизайны және өнеркәсіп дизайны

Мамандандыру: «Металл және басқа материалдарды өңдеу»

  1.   Шора Аблай Айтбекұлы
  2.   Маткаримова Мидель Нуржановна
  3.   Хаменова Айгерим Айдархановна

 

Мамандандыру:  Көркем тоқыма

  1.   Салимжанова Камила Салимжановна
  2.   Лауланбекова Алия Авьисақызы
  3.   Жакиппекова Нуржамал Ермековна

 

Мамандандыру: Арт менеджмент

  1.        Ахметуллина Ажар Аскарқызы
  2.        Қасымбекова Назерке Ерікқызы
  3.        Әбдімүтәлі Аяулым Сәбитқызы
  4.        Жунусова Айсулу Талгатбековна
  5.        Нұрғазина Данара Рафхатқызы
  6.        Зейнулла Дайана Қайратқызы
  7.        Ахмадиева Лаура Алмазовна
  8.        Қожахметова Сара Сәуірбекқызы
  9.        Манатова Айдана Калдешовна
  10.   Қазбек Жасұлан Сәбитұлы
  11.   Мейрамбек Құралай Мейрамбекқызы
  12.   Курмангалиева Жулдыз Болатовна
  13.   Утепов Еламан Жанибекович
  14.   Изатуллаев Жанболат Абибуллаұлы

   

Мамандық: В039 «Мәдениеттану»

1. Шәкен Іңкәр Амангелдіқызы

 

 

 

Қабылдау комиссиясының

жауапты хатшысы__________________________                  Ж.Н.Омарова

 

 

Понедельник, 19 августа 2019 Written by

Дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернатына қабылданған оқушылар

Дарынды балаларға арналған

мамандандырылған мектеп- интернатына қабылданған оқушылар

1 класс

  1.      Магавина Диана 
  2.      Мохначева Стефания 
  3.      Еран Лаян
  4.      Нурланқызы Адель
  5.      Молдабаев Далихан
  6.      Орынбек Айсана
  7.      Таубаев Ибрай
  8.      Мыргазали Алиби
  9.      Даулет Дамели
  10.                        Ордабек Арайлым
  11.                        Салауат Аяжан
  12.                        Ермекбаев Мирас
  13.                        Боранбай Амир
  14.                        Тасбулатов Тугель
  15.                        Алибек Султан
  16.                        Полушова Эвелина
  17.                        Берикова Ельнара
  18.                        Жаркымбай Эмина
  19.                        Өтеген Жанерке
  20.                        Тажкенова Сабина
  21.                        Даненова Айару
  22.                        Рахметова Айзере
  23.                        Жұбатқан Жансерік
  24.                        Серік Айдидар
  25.                        Айбасов Абылай
  26.                        Нұрлан Әмина
  27.                        Ізтілеу Нұрайлым
  28.                        Нұрлыбек Мансур
  29.                        Марат Кәусар
  30.                        Мағдаш Бексұлтан
  31.                        Аселбек Аружан 
  32.                        Серік Дильназ
  33.                        Ахмет Айбике
  34.                        Нуркенова Әсия 
  35.                        Қамалқан Інжу
  36.                        Ерболат Томирис
  37.                        Онгарбаева Жансая
  38.                        Смагулова Камила
  39.                        Жакенова Ясмин
  40.                        Көпбай Бексултан
  41.                        Чепрасова Кристина
  42.                        Алихан Ляйсан
  43.                        Серік Айзара
  44.                        Куандық Айлин
  45.                        Урусова Вероника
  46.                        Жаксылык Шағатай
  47.                        Акылбек Жалғас
  48.                        Тайшикова Дамели
  49.                        Казкен Амир 
  50.                        Трус Алисия 
  51.                        Орынғали Арлан
  52.                        Ағынбек Инсар
  53.                        Юлдашев Фарход
  54.                        Ержол Айсұлу
  55.                        Токпанов Амирлан
  56.                        Белеков Алихан
  57.                        Хамзина Лаура
  58.                        Нүркен Кәусәр
  59.                        Джусипалиев Дин Мухаммед  
  60.                        Фёдорова Эвелина 

5 класс

  1.      Ержан Иманжан
  2.      Бекен Мөлдір
  3.      Оспанова Жанель
  4.      Қожаназар Малика
  5.      Мусатаева Нурсила
  6.      Темирхан Анеля
  7.      Асакаев Мурат
  8.      Проничкин Владислав
  9.      Аманжолова Айлана
  10.                        Серік Нұрсезім
  11.                        Әмірғали Султан
  12.                        Хамит Ақерке
  13.                        Кузденбаева Камилла
  14.                        Савицкая Мадина
  15.                        Каримова Томирис
  16.                        Серикбаева Ясмин
  17.                        Маратқызы Медина
  18.                        Ерахмет Айша
  19.                        Смагулова Адема
  20.                        Шамей Мерейлі
  21.                        Лобачева Дарья

 

7  класс

  1.     Мухтар Майя 
  2.     Әлмухан Мариям
  3.     Шокан Алихан
  4.     Жумагулова Назым
  5.     Шаймухан Камилла
  6.     Серікбай Марсель
  7.     Куаныш Малика
  8.     Смагул Танирден
  9.     Мусабекова Алиша

 

Ваканттық орындар:

2 класс

 

  1.      Абылгазина Ляйан
  2.      Газизова Азель
  3.      Алмасқызы Алима  
  4.      Оналбек Халима

3 класс

  1.      Кульбаева Камилла
  2.      Орынбек Кәусар
  3.      Ерболқызы Жанель

9 класс

  1.   Амерходжаева Алина
  2.   Канат Айда

 

Понедельник, 19 августа 2019 Written by
Page 1 of 11

For using special positions

Special positions are: sticky_left, sticky_right, notice, tool_bottom. You can use them for any module type. For using this, please go to Module Manager and config your module to your desired position.

You can disable by:

  • Go to Administrator » Template Manager » Your_Template » Tab: Advanced » Use special positions » select: No for all special positions
  • Go to Administrator » Module magager » Your_Module (by postion: sticky_left/ stickey_right/ notice/tool_bottom) » Status: Unpublish for that module

For customize module in special position

The solution is using Module Class Suffix. You can customize button, module content follow Module Class Suffix

E.g. Module Class Suffix: bg-white @bullhorn then:
- Class of buttom is 'ico-bullhorn'. If without @... the default is 'icon-pushpin'
- Class of module is 'bg-white'

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Brown Green Pink Violet
Layout Style
Select menu